שיתוף

כמה עולה יועץ משכנתאות

כמה עולה יועץ משכנתאות?

קודם כל למה צריך בכלל יועץ משכנתאות?


התפקיד של יועץ משכנתאות הוא להקל על חייכם בכל תהליך של לקחת משכנתא, ללא תלות בגודל שלה. כלומר גם בלקיחת משכנתא קטנה וגם בלקיחת משכנתא גדולה (מעל חצי מיליון שקלים) יעוץ משכנתאות יכול לחסוך לכם הרבה כסף וזמן.
בזכות עזרה בהשגת האישורים הנחוצים למשכנתא וייעוץ בבחירת תמהיל משכנתאות המתאים לכם (שילוב של כמה מסלולי הלוואה שעוזר לפזר סיכונים ולקחת משכנתא בהתאמה ליכולת ההחזר הנוכחית ובעתיד).
לקיחת משכנתא ללא יעוץ יכולה לגרום לכם לקחת משכנתא לא נכונה ולעלות לכם הרבה כסף בעתיד. לכן עדיף לשלם ליועץ משכנתאות כדי לקבל ריבית נמוכה יותר והחזר משכנתא משתלם לעסקה שאתם רוצים וכך לשמור על הרבה מאוד כסף בעתיד.

אז מה משפיע על מחיר היעוץ?


מחיר ייעוץ המשכנתאות יכול להתחיל מ500 שקלים ולהגיע גם ל-12,000 שקלים ומעלה, הינה כמה דברים שמשפעים על המחיר:

משך השירות


הזמן שיועץ המשכנתאות משקיע בתיק שלכם וכמה קשה הוא עבד כדי להשיג לכם את התנאים הכי טובים משפיע מאוד על המחיר הסופי. כאמור כל מקרה לגופו, יש מקרים קלים יותר ויש מקרים מורכבים. כך שמחיר של שירות ספציפי יכול להיות שונה ואולי אף כפול בין לקוחות שונים.

אחוזי עסקה


בדרך כלל יועץ משכנתאות לא יכלול אחוזים ממחיר הנכס בתשלום הסופי, בשונה ממתווכים כיום. כלומר יועץ המשכנתא לא יחשב לפי גובה המשכנתא שאתם רוצים לקחת.

וותק של יועצי המשכנתאות במקצוע


הוותק של יועץ המשכנתאות, עם הוותק בא הניסיון, ולכן זה מובן שמחירי של יועצי משכנתאות מנוסים יהיו לרוב גבוהים יותר ממחירים של יועצי משכנתאות בתחילת דרכם. הניסיון של יועצי משכנתאות מנוסים עוזר להם להתנהל כהלכה מול הבנקים, מכיוון שהם סומכים יותר על יועץ משכנתאות שעבדו איתו בעבר והייתה להם חוויה טובה עם לקוחותיו.
כמו כן, עם הניסיון היועץ יכול לייעץ בצורה טובה יותר מה נכון לכם, כי לפעמים גם הלקוחות לא יודעים מה הדבר הנכון עבורם. אז היועץ יכול לספק להם הדרכה והמלצה להתנהלות על סמך הצלחות של לקוחותיו במצב דומה בעבר.

בניית תוכנית ומחירים ייעוץ משוערים


ייעוץ משכנתאות יבנה יחד איתכם בהתאם לאפיון הפיננסי שלכם ותיאום ציפיות את התוכנית המתאימה לכם.

מתוך טבלת מחירון ייעוץ משכנתאות לשנת 2021 (המחירים אינם כוללים מע"מ) –
שירותים בנוגע למשכנתא חדשה – רכישה מקבלן, מחיר למשתכן או רכישת דירה מפרטי תעלה לכם בין 5,500 שקלים ל-7,500 שקלים, כמו כן מחזור משכנתא. כמו כן, מינוף נכס קיים לטובת רכישת דירה ומשכנתא נכס נרכש תעלה לכם בין 7,500 שקלים ל9,500 שקלים. בנוסף מחזור משכנתא ולקיחת משכנתא לכל מטרה עד לסכום של 500,000 שקלים תעלה לכם בין 8,500 שקלים ל12,000 שקלים.
מבחינת הלוואות משכנתא- הלוואת משכנתא לכל מטרה עד לסכום של 500,000 שקלים מתומחרת בין 6,500 שקלים עד 8,500 שקלים. אחר כך, הלוואת משכנתא לכל מטרה החל מסכום של 500,000 עד 1,000,000 שקלים תעלה לכם בין 7,500 שקלים 12,000 שקלים. עם זאת, הלוואת משכנתא מעל מיליון שקלים תעלה לכם בין 10,000 ל-15,000 שקלים.

לסיכום

שכירת יעוץ משכנתאות תעזור לכם לחסוך הרבה כסף ולבחור את המסלול המתאים ביותר עבורם לפי הנתונים הפיננסים הנוכחים והעתידים. בנוסף תחסוך לכם זמן רב בהתרוצצויות לכל גופי הבירוקרטיה והבנקים על ידי ניסיון וההיכרות של יועצי המשכנתאות אם מה שהבנקים באמת רוצים. כך תהפוך חווית לקיחת המשכנתא לפשוטה יותר ומובנת לכם.

מאמרים קשורים

לקביעת פגישת ייעוץ

תנו לנו לחסוך לכם בזמן השאירו שם + עיר + טלפון ואת השעה שהכי נוחה לכם ליצירת קשר

054-3333149

לקביעת פגישת ייעוץ

תנו לנו לחסוך לכם בזמן השאירו שם + עיר + טלפון ואת השעה שהכי נוחה לכם ליצירת קשר

054-3333149

רוצים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים