שיתוף

ייעוץ משכנתא חדשה

ייעוץ משכנתא חדשה

החלום לקנות בית אינו חלום שקל להגשים אותו בישראל שנת 2021. זוגות צעירים רבים מתמודדים עם אתגרים ומכשולים בדרך להגשמת החלום הזה, אך אין סיבה שמשכנתא תהיה אחד ממכשולים אלו. הדבר הבא בישראל הוא לקחת ייעוץ משכנתאות כאשר ניגשים לבקש משכנתא ראשונה, וכך להימנע מהרבה כאבי ראש ולחסוך זמן וכסף יקרים. במאמר זה יפורט כל מה שצריך לדעת לגבי ייעוץ משכנתא חדשה וכלל היתרונות שיש בלקיחת יועץ משכנתאות.

מה המשמעות של משכנתא ומדוע מדובר בנושא כל כך מסובך?


הפתרון שנמצא לכך שאנשים רבים בישראל, בניהם זוגות ורווקים, לא יכולים לרכוש דירה בשל מחירי הדיור הגבוהים, הינו לקחת משכנתא: כמו כל הלוואה אחרת, מדובר בהלוואה בסכום גבוה מאוד אשר החזרי ההלוואה נפרשים לאורך תקופה ארוכה. המשכנתא יכולה להינתן על ידי הבנקים השונים, והסוד הגדול הוא לדעת לאיזה בנק לפנות כאשר מבקשים לקחת משכנתא. אם גם אתם מרגישים מבולבלים או אבודים ושמדובר בעניין שעלול להיות גדול עליכם, דעו כי אין צורך שתרגישו לבד! יועץ משכנתאות הוא התשובה בשבילכם. הוא יוכל לקחת אתכם יד ביד לאורך התהליך, לדאוג שאינכם עושים טעויות ולקבל בעבורכם את הצעת המשכנתא הטובה ביותר.

משכנתא לבית חדש: כל מה שצריך לדעת


לאחר תכנון התקציב שאתם יכולים להרשות לעצמכם, הגיע הזמן להגיש בקשה למשכנתא לבית חדש. כאשר ניגשים לבקש משכנתא לבית חדש צריך להכיר את ההליך לפרטי פרטיו. נפרט כעת כמה שלבים שחשוב שכל אחד שצריך לבקש משכנתא יכיר:

  1. פניה לבנק וקבלת אישור עקרוני
  2. בחירת מסלולי המשכנתא ופתיחת תיק
  3. קבלת כספי המשכנתא
  4. תשלום המשכנתא
    נפרט כעת כיצד ייעוץ משכנתאות יכול לסייע לכם לאורך השלבים השונים עד סיום תשלום המשכנתא.

פניה לבנק וקבלת אישור עקרוני, איך יועץ משכנתאות יכול לעזור?


פניה לבנק וקבלת אישור עקרוני למשכנתא מהווים שלבים הכרחיים בתהליך בקשת המשכנתא. יועץ משכנתאות ידאג לבצע איתכם הכנות ופגישות מקדימות לפני הפניה לבנק. כמו כן, יועץ המשכנתאות יברר ביחד איתכם מה המסגרת התקציבית שנתונה לכם וכך יוכל לבחור את הבנק שנותן את האפשרות המתאימה ביותר עבורכם. בנוסף, יועץ משכנתאות יוכל לבדוק האם יש לכם זכאות לסיוע במשכנתא מטעם המדינה, כלומר לסבסוד חלקי שלה עקב תנאים שונים.

יועץ משכנתאות יוכל לבחור את מסלול המשכנתא המשתלם ביותר בשבילכם
יש בישראל מסלולים רבים ושונים של משכנתאות. המסלולים משתנים לפי אופן פריסת התשלומים, התנאים והדרישות של הבנק. חשוב להתייעץ עם יועץ משכנתאות לפני שלוקחים משכנתא ראשונה כדי לוודא שמסלול המשכנתא שתבחרו לבסוף מתאים לכם. ללא יועץ משכנתאות קשה לדעת איזה מסלול הוא האידיאלי ביותר וחבל לעשות טעויות בנושא ולבזבז כסף וזמן.

קבלת הכספים ותשלום המשכנתא: יועץ משכנתאות תמיד יהיה שם בשבילכם


הליך ייעוץ המשכנתאות לא נגמר לאחר שהתחלתם לשלם על המשכנתא! יועץ המשכנתאות יהיה שם תמיד בשביל לוודא שתהליכי החזר הכספים מתרחשים כמו שצריך, ואם ברצונכם לסיים את ההלוואה לפני הזמן או לשנות את התנאים שלה על ידי ביצוע פירעון מלא או חלקי ואף לבצע מחזור משכנתא, יועץ המשכנתאות יוכל לתת לכם את כל המידע הדרוש כדי לבצע את שלל הליכים אלו על הצד הטוב ביותר.

איזה יתרונות יש ליועץ משכנתאות?


בכל הקשור להחלטות הרות גורל באשר למשכנתא, מומלץ ביותר להיעזר בשירותיו של יועץ משכנתאות בקיא בתחום המשכנתאות והנדל"ן. במיוחד אם זו פעם ראשונה שאתם שוקלים לקחת משכנתא לדירה חדשה, רצוי שלא תעברו את התהליך בירוקרטי וסבוך ללא יד מכוונת ומסייעת שתוכל להיות שם בעבורכם לכל אורכו. יועץ משכנתאות יכול לעזור לכם לחסוך כאבי ראש מיותרים, כסף וזמן, ותוכלו להיות רגועים, סמוכים ובטוחים שאתם בידיים טובות.

אז למה בעצם חשוב להעזר ביועץ משכנתאות? כנסו למאמר הבא>>

לסיכום


עולם המשכנתאות אינו פשוט להבנה למי שלא מגיע מהתחום. יועץ משכנתאות יוכל לסייע לכם לאורך כל שלבי הליך לקיחת המשכנתא, החל מתכנון תקציבי מפורט ומקיף, דרך בחירת המסלולים השונים והבנק שיתן לכם את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר. יועץ המשכנתאות ימשיך להיות שם בשבילכם גם לאחר קבלת ההלוואה ותחילת ההחזרים, כדי שיהיה לכם תמיד למי לפנות עם כל בעיה או דילמה.

מאמרים קשורים

לקביעת פגישת ייעוץ

תנו לנו לחסוך לכם בזמן השאירו שם + עיר + טלפון ואת השעה שהכי נוחה לכם ליצירת קשר

054-3333149

רוצים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים